Viskas ką reikia žinoti apie mus

Apie mus

Teikiame visas buhalterinės apskaitos paslaugas tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims: UAB, mažųjų bendrijų, viešųjų įstaigų, individualią veiklą vykdančių fizinių asmenų ir kt. buhalterinę apskaitą. Dirbame su juridiniais ir fiziniais asmenimis ne tik iš Klaipėdos, bet taip pat ir iš visos Lietuvos (nuotoliniu būdu).
Mums svarbu ne tik atlikti einamo mėnesio apskaitą pagal pateiktus kliento dokumentus, bet ir peržvelgti apskaitos rezultatus. Didelį dėmesį skiriame komunikacijai su klientu, esant neaiškumams, klausiame ir ieškome sprendimų kartu su klientu.

Viskas ką reikia 

žinoti

apie mus

MB „Naujas Balansas“ – tai ne tik įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas. Tai – patyrusi profesionalių specialistų komanda, kuri vadovaujasi inovatyviu ir kitokiu požiūriu į finansinę apskaitą. Kitoks požiūris į finansus, tai rūpestis klientu ir jo verslo sėkme.

Misija

Mes neapsiribojame vien skaičiais, nes mums svarbu užmegzti ryšį su klientu.

Vizija

Užtikrinti, kad mūsų paslaugos atitiktų ir padėtų įgyvendinti unikalius kiekvieno kliento tikslus ir siekius.

Tikslas

Padėti įmonei, kurios apskaitą tvarkome, optimizuoti ir efektyvinti savo veiklą.

Apie įmonės direktorę

MB „Naujas balansas“ steigėja, Airida Karbauskienė, be ilgametės vyr. buhalterio darbo patirties, yra įgijusi finansininko kvalifikaciją (profesinis bakalauro diplomas) Socialinių mokslų kolegijoje ir ekonomikos magistro laipsnį (magistro diplomas) M. Romerio universitete. Nors buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė MB „Naujas balansas” įsteigta 2017 m. gegužės 2 d., tačiau, kvalifikuotų specialistų komandos patirties buhalterinėje apskaitoje ir nuolat tobulinamos kvalifikacijos (žinių atnaujinimas seminaruose, naujų kompetencijų įgijimas mokymuose) dėka, per savo trumpą gyvavimo laiką užsitarnavo sėkmingai ne tik Lietuvoje vystančių savo veiklą įmonių pasitikėjimą.
Metų patirtis
Mūsų komandos nariai
+
Aktyvių klientų
Klientų palikti
atsiliepimai
Agnė UAB "Antana"
Esame labai patenkinti įmonės „Naujas balansas“ teikiamomis paslaugomis. Atsakingumas, patikimumas, draugiškumas - 10 balų! Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, drąsiai rekomenduojame visiems!!!
Greta VšĮ „Šeiko šokio teatras“
Su įmone dirbame nuo jos įkūrimo pradžios. Vertiname „Naujas balansas“ darbuotojų atsakingą požiūrį į darbą, laiku ir nepriekaištingai teikiamas paslaugas, geranorišką, draugišką personalą.
Direktorė UAB „Kalbų laboratorija“
Dėkojame kompetentingam „Naujo balanso“ personalui už kruopštumą, greitą reagavimą ir finansinės informacijos pateikimą mums, klientams, suprantama kalba. Linkime tolimesnio klestėjimo!
Mūsų turimi
sertifikatai
ABALT 2019
MB “Naujas balansas“ Įmonė sertifikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione.
European Buisness Master 2022
MB “Naujas balansas“ Įmonė sertifikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione.
Top įmonė 2022
Šiuo įvertinimu Portalas Rekvizitai.lt pažymi įmonės elektroninį verslo stabilumą ir patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100.
Stipriausi Lietuvoje 2019-2022
MB “Naujas balansas“ turi aukštą kredito reitingą ir padeda kurti geresnė Lietuvos ekonnomikos ateitį.
Informacija apie mus
Pavadinimas: MB „Naujas balansas”
Direktorė: Airida Karbauskienė
Įmonės kodas: 304518395
A/S: LT037300010151912866, Swedbank AB, banko kodas – 73000.
Taikos pr. 24, kab. 213 (II a.), LT-91222, Klaipėda
© 2024 MB "Naujas balansas"
Sprendimas:
UpBeat.lt
Susisiekite