Atsiliepimai

Agnė UAB "Antana"
Esame labai patenkinti įmonės „Naujas balansas“ teikiamomis paslaugomis. Atsakingumas, patikimumas, draugiškumas - 10 balų! Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, drąsiai rekomenduojame visiems!!!
Agnė MB „Kruta”
Patys geriausi atsiliepimai. Viskas laiku, tvarkinga, patikima.
Greta VšĮ „Šeiko šokio teatras“
Su įmone dirbame nuo jos įkūrimo pradžios. Vertiname „Naujas balansas“ darbuotojų atsakingą požiūrį į darbą, laiku ir nepriekaištingai teikiamas paslaugas, geranorišką, draugišką personalą.
Gražvydas Kasmauskis S/B „Gružeikiai“
Labai patikima ir rimta įmonė. Bendradarbiaudamas su įmonės direktore ir merginomis visada gaunu profesionalius ir konkrečius atsakymus. Visada sulaukiu pasiūlymų kaip pagerinti įmonės veiklą. Reikia buhalterinės paslaugos, paskambinu finansų ekspertėms ir biudžetas patikimose rankose. Ačiū „Naujas balansas“ kolektyvui.
Direktorė UAB „Kalbų laboratorija“
Dėkojame kompetentingam „Naujo balanso“ personalui už kruopštumą, greitą reagavimą ir finansinės informacijos pateikimą mums, klientams, suprantama kalba. Linkime tolimesnio klestėjimo!
Stasys UAB „Agbirsta“
Su įmone bendradarbiaujame palyginti neseniai, bet skiriu tik gerus žodžius: pareigingos, atsakingos, geranoriškos darbuotojos. Neturiu jokių papildomų rūpesčių. Rūpinuosi tik savo verslu.
Mindaugas VŠĮ "Lekiam"
Čia Airida vadovauja. Meno sritį atstovauja. Balansuoja jį visus, Myli it savus vaikus!
Tadas Jurėnas VšĮ "Švęsk šventes"
Puiku žinoti, kad apskaita patikimose, kompetentingose rankose ir dėl to galime būti ramūs. Bendradarbiaujame nuo jūsų įsikūrimo, manau draugausime ir toliau. Sėkmės Airidai ir visai komandai.
Vilma Skvarčinskienė UAB "LINKONA"
Visada sakiau ir sakysiu, jog sėkminga įmonės veikla tiesiogiai priklauso nuo gero buhalterio ir tinkamai tvarkomos apskaitos. Todėl labai džiaugiuosi, jog mūsų finansinius reikalus kuruoja "Naujas balansas". Esu labai patenkinta šios įmonės teikiamomis paslaugomis visų pirma dėl to, jog nuolat turiu galimybę gauti atsakymus į iškylančius klausimus, betarpiškai spręsti susidariusias problemas. Tiek įmonės personalas, tiek Direktorė visada yra pasiruošę suteikti reikiamas konsultacijas, pagelbėti kryptingai gerinti įmonės veiklą, atsakingai ir sąžiningai tvarkyti įmonės finansus. Nuoširdžiai dėkoju įmonės "Naujas balansas" kolektyvui už glaudų bendradarbiavimą, malonų bendravimą, profesionalumą bei atsakingumą.
Informacija apie mus
Pavadinimas: MB „Naujas balansas”
Direktorė: Airida Karbauskienė
Įmonės kodas: 304518395
A/S: LT037300010151912866, Swedbank AB, banko kodas – 73000.
Taikos pr. 24, kab. 213 (II a.), LT-91222, Klaipėda
© 2024 MB "Naujas balansas"
Sprendimas:
UpBeat.lt
Susisiekite